Autor: rasag

Crossland 2021

Tak jsem v předešlích dnech měl možnost se svést krátce s novým Crosslandem 2021 a zde přináším pár informací. Velice mě tento model překvapil, více zde.


Deník Astry J 2021

Tak v deníku najdete pár informací, které jsme s Astrou J zažili a chystám recenzi modelu Opel Crossland 2021, fotky najdete v deníku.


Nové informace ke Grandlandu 2021

Opel pro letošní rok připravil mnoho velkých i menších novinek a také facefit modelu Grandland, který převzal mnoho z modelu Mokka 2020, více najdete v sekci technické data – zde.


Opel Mokka + Opel Crossland 2021

Pěkný den, bylo načase zde aktualizovat údaje k modelu Opel Crossland, které ztratilo označení X a pak odhalit model Opel Mokka. Vše najdete v sekci TECHNICKÁ DATA.


Astra J deník 2021 + sekce cestování

Tak něco málo přibylo v deníku Astry J a v sekci cestování najdete nové RAKOUSKO – ZOO Videň.


Deník Astra J – Červen 2021

Krásný den. Mám tu pár informací o nových gumách, Opel srazu a dalších věcí, vše najdete v deníku Astry pro Červen 2021 – zde.


Deník Astry J – Květen 2021

V deníku najdete pár informací a nečekané urychlené překvapení, které naše Astra J dostala, dříve než bylo v plánu. Deník Astry J – 2021


Opel Manta 2021 je zde

Tak jsem připravil něco málo o modelu Opel Manta GSe i s fotografiemi. Najdete to v sekci OPEL příběhy a recenze


30 let Oplu v ČR + výměna vzduchového filtru Astra J

Přátelé, dnes jsem si připravil pár informací k 30 letům značky Opel v ČR. Kterou najdete na úvodní stránce. Nadále jsme si vyměnil vzduchový filtr na Astře J a tak jsem to nafotil a popsal postup + obj. čísla filtru apod. – více zde.


Denik Astra J 2021 – Duben pokračování

Jen malé info o stavu brzd a přezouvání apod.