Opel srazy

Od podzimu roku 2006, kdy jsem se stal členem fóra Astra-G, kde mě napadla jedna věc a to uskutečnit pravidelné Opel Astra / Zafira srazy u nás v Ostravě. Byl jsem jeden s prvních, co jsem se do organizace pustil v ČR a na jaře roku 2007 vše vypuklo. Od té doby se srazy konají pravidelně, několikrát do roka. Převážně na srazy jezdili Astry G a Zafiry A. Postupem času přibývali i modely Astra H a Zafira B. Začátkem roku 2015 zde u nás v Ostravě mezi kolegy jsou první kusy Astry J a tak na srazech se bude v současné době objevovat celá řada modelu Astra a Zafira. Protože se Ostrava nachází cca 100km od SK, tak na srazy jezdí mnoho kolegů právě z SK. Největší účastí byly co se do počtu týká v letech 2007 – 2010. V současné době jsou účasti skromnější, než v minulosti a je to způsobeno finančními prostředky za pohonné hmoty a dalších faktorech. Proto se vesměs setkají skalní kolegové z Ostravy, ale i tak je to krásné.

Momentálně na srazech se setkávají členové fór Astra G / Zafira A, Astra H / Zafira B, Astra J / Zafira C,

 

Nejbližší akce srazů

 

Připravuje se.

 

 

Historické srazy a akce

Květen 2007

Září 2007

Kajlovec - Květen 2008 (kousek od Hradce nad Moravicí).

Štěrkovna Hlučín

Mini sraz Ostrava - Květen 2021

 

Videa na ukázku

 

1. Opel Astra / Zafira sraz Ostrava

Zde je video z 1.Opel Astra / Zafira srazu z května roku 2007. Tím vše začalo a dnes v tom nadále pokračujeme a scházíme se a předáváme si drahocenné informace o autech, ale i grilujeme a jinak řečeno relaxujeme. Video zpracoval a natočil člen FRYDEX.

 

2. Opel Astra / Zafira sraz Ostrava

Zde je video z 2.Opel Astra / Zafira srazu ze září roku 2007. Tím jsme pokračovali v sezkávání skvělých lidí a opět zde byly kolegové z SK, ale i z Čech. Video zpracoval a natočil člen FRYDEX.

 

3. Opel Astra / Zafira sraz Ostrava

Zde je video z 3. Opel Astra / Zafira srazu z května roku 2008, místo konání autokemp Kajlovec (Hradec nad Moravicí). Tuto akci jsem připravoval bezmála 5 měsíců a opravdu se vydařila. Na sraz přijely kolegové z celé ČR a SK. Akce trvala od pátku do neděle a byl připraven velkolepí doprovodný program, jako tombola o ceny, bobová dráha u Fulneku apod. Sešlo se na 60 automobilů a 92 lidí (toto byl dosavadní rekord). Posuďte sami jaké to bylo. Video zpracoval a natočil člen FRYDEX.

Další video z daného srazu, ale tentokrát natočeno uživatele SPERMÍN.

 

 

Opel Astra / Zafira sraz Buchlovice 2015

Tak přátelé zde je krátké video ze srazu v Buchlovicích, které se uskutečnilo 16 – 17.5. po 6 leté pauze. Krátká videa dodal uživatel AJW (Astra G fóra). Úpravu videa a fotek jsem provedl osobně.

 

 

Opel Astra / Zafira sraz Buchlovice 2016

Tak přátelé zde je video ze srazu v Buchlovicích, které se uskutečnilo 11 – 12.6. po roční pauze. Úpravu videa a fotek jsem provedl osobně. Snad se bude líbit. Jen bych dodal, že se zde olavilo i 10 výročí Astra G fóra.

 

 


1 Response to Opel srazy

  1. […] Astra – R@SAG […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.